عطر جدید

دسته گلی زیبا و خوش بو در بسته بندی صورتی مرجانی: عطر کلویی سیگنچر

 

بار دیگر Chloé نسخه جدید و زنانه از ادو پرفیوم‌ خود را که در سال ۲۰۰۸ به بازار عرضه شده بود، روانه ویترین‌ها می‌کند. در ادامه چندین ویرایش از این ادوتویلت‌ها (Chloe Eau de Toilette from 2009, L’Eau de Chloe from 2012, Chloe Eau de Toilette from 2015) این بار، عطر کلویی سیگنچر نسخه ای ظریف و منحصربفرد از این سلسه عطرهاست: دسته گلی زیبا و خوش بو در بسته بندی صورتی مرجانی!

عطر CHLOÉ L’EAU EAU DE TOILETTE با بطری شیشه ای معروف و پلیسه دار خود که با یک روبان خوشرنگ صورتی مرجانی تزیین شده است، همه را مجذوب خود می کند. شیشه عطر با یک درب زیبا و ظریف درخشان پوشانده شده است و آن را کامل می کند.

 

 

ادوتویلت Chloé L’Eau دسته گلی مجلل از رزهای سرخ و زیبا با همراهی ماگنولیای تازه و سرزنده را به شما پیشنهاد می دهد. عطر و بوی آن یادآور داستان های خیره کننده زنانی با روح و قلبی آزاد است.

امضای نهایی عطر کلویی سیگنچر طراوت بی‌نظیر جسارت زنانه را در هماهنگی با طبیعت به تصویر می‌کشد.

ترکیب موجود در این عطر با عطر گل‌های رز و طراوت و تازگی شروع می‌شود. در ادامه بوی آبمیوه‌های لیتچی و گریپ‌فروت را خواهید داشت. در همین حین نت بعدی خود را به شما نشان خواهد داد: Damascena rose که گل‌های مگنولیا را در آغوش گرفته است. پایه و اساس تمام این نت‌ها را خزه‌ی بلوط، سدر، مشک و کهرباست.

این ادوتویلت در شیشه های ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتری به بازار عرضه میشود. همچنین نسخه ۳۰ میلی لیتری آن هم قرار است تولی

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *