عطر جدید

عطر جدید ژیوانجی با رایحه گل و چوب

Givenchy نسخه جدیدی از عطر L`INTERDIT سال گذشته را در غلظت Eau de Toilette ارائه می‌دهد عطر جدید ژیوانجی ادامه افسانه‌های معطر مجموعه L`Interdit By Givenchy است البته با حسی جدید از گل، چوب و مشک. اولین نسخه L’Interdit از این مجموعه در سال ۱۹۵۷ راه اندازی شد. تکمیل این مجموعه شگفت‌انگیز اخیراً با ساخت L’Interdit Eau de Parfum دوباره احیا شد. عطر جدید توسط عطرسازان دومینیک روپیون ، آن فلیپو و فانی بال طراحی و ساخته شده است.

نسخه جدید ، L’Interdit Eau de Toilette ، در مقایسه با عطرهای قبلی این مجموعه کمی سبک تر و در عین حال زیباتر است . اما موضوع اصلی همه آنها همچنان یکسان است. “گل ممنوعه” از توبروس و شکوفه نارنجی جدیدترین ترکیب را به وجود آورده‌اند، همچنین ادو پرفیوم بودن این عطر هم نوعی پیشروی به حساب می‌اید.

در کنار همه این‌ها، شکوفایی گلهای کوکنار خشک  در این عطر احساس می‌شود! حس  زمینی با نت های چوبی به این عطر خاص اضافه شده است. بعد از آن هم عطر مشک به قلب نت‌های گلی  L’INTERDIT حمله می کند. از پاتوولی و وتیور را در پایه می گذارد. عطرسازان دومینیک روپیون ، آن فلیپو و فانی بال بار دیگر از پچولی (نعنا هندی) و وتیور در پایه این عطر استفاده و  جدیدترین اثر خود را به دنیا معرفی کرده‌اند.

 

نت های عطر جدید ژیوانجی:

نت های بالایی: گلهای کوکنار

نت های میانی: شکوفه نارنجی ، مشک

نت های پایه: وتیور ، پاتولی

چهره تبلیغاتی Givenchy L’Interdit Eau de Toilette بازیگر نقش رونی مارا است.

بطری عطر، شکل مجسمه ای از نسخه پرفروش ۱۹۵۷ را این‌بار با یک روبان خاکستری روشن در اطراف گردن بطری تکرار می کند. عطر L’INTERDIT EAU DE TOILETTE به صورت ادوتویلت و در حجم‌های ۳۵، ۵۰ و ۱۰۰ میلی‌لیتری از آگوست ۲۰۱۹ به بازار عرضه می‌شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *