عطر جدید

عطر جدیدآنجلینا جولی : Mon Guerlain

بعد از مجموعه عطرهای Mon Guerlain که از سال ۲۰۱۷ روانه باز شد، هم اکنون نسخه جدید این عطر به نام Mon Guerlain Eau de Parfum Intense در آگوست ۲۰۱۹ به بازار عرضه خواهد شد که از آن به عنوان عطر جدیدآنجلینا جولی یاد میشود.

این مجموعه عطرها شامل Mon Guerlain Florale و Mon Guerlain Eau de Toilette (که در ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ وارد بازار شدند) و همچنین عطر Mon Guerlain Bloom of Rose (که در بتدای ۲۰۱۹ به بازار ارائه شد) است.

مجموعه عطرهای زنانه Mon Guerlain به دلیل ترکیب بی‌نظیر اسطوخودوس(لوندر) و وانیل و نیز چهره تبلیغاتی آن (آنجلینا جولی) محبوب و مشهور شد.

 

عطر جدیدآنجلینا جولی توسط عطرسازان معروف تیری واسر (Thierry Wasser) و دلفین جک (Delphine Jelk) طراحی و ساخته شده‌اند. رایحه آن نیز زنی چندوجهی، قوی و آزاد را توصیف می‌کند و به تصویر می‌کشد.

در نسخه جدید مجموعه Eau de Parfum Intense حضور نعنا هندی (پچولی) حس زمینی و تازگی را به آن بخشیده است. البته همراهی رایحه وانیل و چوب صندل نیز آن را تاکید و به آن قوت می‌بخشد.

نت‌های اولیه Mon Guerlain را ترنج، نارنگی و اسطوخودوس (لوندر) تشکیل میدهند. نت‌های اصلی و میانی آن شامل گل یاس، وانیل تاهیتی، وانیل ماداگاسکار، گل رز و زنبق است. در نهایت نت‌های انتهایی آن را چوب صندل، پچولی، مشک، شیرین بیان، بنزوئین و کومارین تشکیل می‌دهد.

این عطر در شیشه‌های ۳۰، ۵۰ و ۱۰۰ میلی‌لیتری موجود است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *