برندها, عطر جدید

بررسی عطر جدید بولگاری

عطر جدید بولگاری

Man Wood Neroli

این عطر جدیدترین خط Bvlgari Man است که در سال ۲۰۱۹ روانه بازار شده است. عطر جدید بولگاری ، عطری است که از یاد نخواهید برد!

Sergey تنها طراح عطری بود که Bvlgari Man Wood Neroli را در لیست علاقه مندیهای خود در سال ۲۰۱۹ (در گروه Lux) قرار داد، و احتمالاً اگر شما هم این عطر را بو کنید نیز تصدیقش خواهید کرد.

از نظر تئوری، همه چیز کسل کننده، معمولی و متناسب است. با  اسپری اول متوجه می شویم که ما با پروژه ای سرو کار داریم که می خواهد مورد توجه قرار بگیرد. نمای اصلی عطر Man Wood Neroli برآورده کردن آرزوها در بازار انبوه از مارک تجاری است. در نتیجه ترکیبی از طبیعت را در این عطر خواهید داشت. یک ادکلن مرکباتی با رایحه گل و چوب!

در حقیقت این عطر ادای احترام به ریشه های ایتالیایی بولگاری است، با الهام از حیات وحش ساحلی و ایتالیایی.

Bvlgari Man Wood Neroli عطری زمینی است که شما را به سمت خورشید می چرخاند و آن را با درخشش فوق العاده نمایان می کند تا ارتباط جدیدی بین انسان و طبیعت برقرار شود.

Bvlgari Man Wood Neroli Eau de Parfum برای مردی شهری است. عطری آفریده شده با الهام از قدرت خورشید مدیترانه ای که همراه با نت های برتر نروولی و ترنج در قلب سدر و چوب جریان می یابد تا در آخرین اشعه های خورشید آن را منتشر کند.

نت های عطر جدید بولگاری:

برترین: ترنج ، نروولی

قلب: شکوفه نارنجی ، سرو ، سیپریول

پایه: چرم ، مشک سفید ، کهربا ، عنبر ، نتهای چوبی

نت اولیه این عطر کاملا روشن و با وجود نورولی تقریباً شیرین است و احساس کرم کودک، صابون و گلهای گلگون را تداعی می کند. این نت ها در حقیقت نت های افتتاحیه عطر و کاملا طبیعی و تازه  است.

همانطور که بینی شما درگیر نت های اولیه است، ناگهان طعم بسیار ترش می شود و به سمت لیکور چینی یا گیلاس میرود . حضور سدر و ماسه با شکوفه پاپیروس و ترنج ، ترکیبی از چوب مرکبات ایجاد می کند که شور و نشاط به همراه دارد.

بعد از آن با کلیشه های همیشگی چوب ، عنبر و کهربا روبرو خواهید شد.

خوبی عطر جدید بولگاری این است که وجه تلخ عطر تا جایی که امکان آن بوده است، حذف شده است. در حالی که پروژه هایی مانند Un Jardin Sur La Lagune شامل نت های ترش و اسیدی تری است.

روش جسورانه ای که توسط آن در نسخه جدید بولگاری به کار گرفته شده است ، نشان می دهد که یک موضوع هدفمند در این پروژه وجود دارد.

با استفاده از این عطر  شما بوی مرکبات و چوب می دهید و چیز دیگری اتفاق نمی افتد. با این وجود، عطر جدید بولگاری اجازه می دهد تا شکوفه های شیرین نارنج در میان شاخ و برگهای خود بدرخشد.

و همیشه یک اشاره کم عمق لیموناد، پوست شما را مانند یک لیوان سرد تازه می کند!

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *