عطر جدید

عطر خوشمزه نینا ریچی

نینا، خانه مد نینا ریچی را که مثل یک یک افسانه و سرود رویایی بود،  در سال ۲۰۰۶ با رایحه ای عاشقانه راه اندازی کرد. بطری سیب شکل یک تفسیر معاصر از  Fille d’Eve فراموش نشدنی است که توسط Lalique در سال ۱۹۵۲ طراحی شده است.

نینا ریچی تمام جادوی عطر نینا را در ایجاد عطر جدید مجموعه  (نینا روژ ) به ارمغان می آورد. نسخه جدید تداعی کننده بازگشت به ریشه های این برند معروف است. سیب کارامل شده که از رایحه اصلی الهام گرفته است ، اکنون قرمز، درخشان و جسورانه تر از گذشته است. بطری شفاف به رنگ قرمز روشن لاک طراحی شده است.

 

“As irresistible as a forbidden fruit … already bitten into.”

در حالی که نینا گلدار ، میوه ای و مرکبات است ، نینا روژ ترکیبی از گل است که توسط الیویه کرپس ایجاد شده است. عطری که نینا خلق کرده ، همکاری وفادارانه خود را با میسون نینا ریچی ادامه می دهد.

نت تمشک آبدار؛ یک سیترون بسیار پر جنب و جوش و اسیدی که باعث افزایش طراوت این ترکیب می شود. به دنبال آن گل های زنجبیل به آرامی و رایحه هایی از باغچه با لهجه های مخملی و تقریباً کرم مانند است. نت پایه آن نیز  وانیل بوربونی و کارامل ترد است که به نینا روژ امضای بی نظیر خود را می بخشد.

نت های برتر: تمشک ، مرکبات

قلب: گاردنیا ، گل زنجبیل

پایه: وانیل بوربون ، کارامل

چهره تبلیغاتی این عطر، مدل هلندی ، استلا بوئرما است که داستان نینا ریچی را به زیبایی به تصویر میکشد. این مدل، جسارت را به عطر نینا روژ می بخشد.

Nina Ricci Nina Rouge به عنوان یک ادو تویلت در حجم های  ۳۰ ، ۵۰ و ۸۰ میلی لیتر در دسترس است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *